Drsný příběh Kelyho

29.04.2021

Když jsem se dozvěděla o Kelyho drsném osudu, měl doslova namále. Měl být každou chvíli utracen svojí rodinou, která si ho pořídila jako štěňátko a když vyrostl, začal být na obtíž a proto ho uvázali k plotu kde ho nechali žít bez přístřešku takto jak ho vidíte v létě v zimě na dešti či na slunci. Kely byl doslova týrán zaživa. 

Před utracením jsem ho vysvobodila za vteřinu dvanáct a nabídla mu dočasku. Dosti složitý způsobem byla zajištěna doprava ke mě na ranch a tak jsem se s ním poprvé shledala. Navzdory Kelyho pověsti jsem zjistila, že je to neuvěřitelný mazel. Na několik týdnů se našla rodina, terá si pro něho přijela a poskytla mu domov. 

Kely žil konečně důstojný život. Bohužel ten netrval dlouho. Po dvou měsících Kely přestal chodit a veterinář diagnostikoval rakovinu páteře. Jeho páníčci nakonec s těžkým srdcem souhlasili s jeho uspáním, protože věděli, že by to pro něho už nebyl život. Ale i za tak krátný čas jeho života ve štěstí jsem ráda, protože umíral s vědomím, že je milován. Buď s Bohem Kely a pozdravuj tam nahoře naše blízké lidi i zvířátka.